Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Severstal Cherepovets - HC Łada Togliatti Typy

Odświeżać
Zakończone 23/11 09:00
Country: Rosja
League: KHL

Przegląd meczu

23.11 - dzień, w którym Severstal Cherepovets i HC Łada Togliatti zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii Rosja pod auspicjami turnieju KHL. Gra rozpocznie się o 09:00. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.

H2H i poprzednie wyniki

Severstal Cherepovets i HC Łada Togliatti rozegrały ze sobą 4 raz na lodowisku hokejowym, gdzie Severstal Cherepovets wygrało 1, a HC Łada Togliatti wygrało 3 gier. Łączna różnica bramek dla wszystkich rozegranych meczów to 7-9. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 03.12.24, a końcowy wynik to 1:0.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
3
1

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
Severstal Cherepovets
SCH - %
HC Łada Togliatti
TOG - %

Wskazówki dotyczące zakładów

Severstal Cherepovets

5 / 10 ostatnich meczów Severstal Cherepovets we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji

HC Łada Togliatti

6 / 10 ostatnich meczów HC Łada Togliatti we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji

HC Łada Togliatti

2 / 4 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się HC Łada Togliatti zwycięstwem w 1. tercji

Postaw:1x2 - 1 okres - Z2

Severstal Cherepovets

5 / 10 ostatnich meczów Severstal Cherepovets we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji

HC Łada Togliatti

4 / 10 ostatnich meczów HC Łada Togliatti we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji

HC Łada Togliatti

1 / 4 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się HC Łada Togliatti zwycięstwem w 2. tercji

Postaw:1x2 - 2 okres - Z2

Severstal Cherepovets

3 / 10 ostatnich meczów Severstal Cherepovets we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

HC Łada Togliatti

3 / 10 ostatnich meczów HC Łada Togliatti we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

HC Łada Togliatti

2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem HC Łada Togliatti

Postaw:1x2 - Z2

Severstal Cherepovets

4 / 10 ostatnich meczów Severstal Cherepovets we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji

HC Łada Togliatti

2 / 10 ostatnich meczów HC Łada Togliatti we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji

HC Łada Togliatti

1 / 4 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się HC Łada Togliatti zwycięstwem w 3. tercji

Postaw:1x2 - 3 okres - Z2

Severstal Cherepovets

3 / 10 ostatnich meczów Severstal Cherepovets we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Severstal Cherepovets HC Łada Togliatti

1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem

HC Łada Togliatti

3 / 10 ostatnich meczów HC Łada Togliatti we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Severstal Cherepovets HC Łada Togliatti

1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem

Postaw:1x2 - X

Severstal Cherepovets

3 / 10 ostatnich meczów Severstal Cherepovets we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji

HC Łada Togliatti

2 / 10 ostatnich meczów HC Łada Togliatti we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji

Postaw:1x2 - 3 okres - Z1

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 23.11.2025 18:42

Severstal Cherepovets przegląd

Ta strona zawiera dostępne statystyki meczów hokejowych 10 klubów, średnia 3.3 zdobytych bramek i 2.9 straconych bramek na mecz. Całkowita suma bramek zdobytych i straconych przez drużyna ma 6.2. Z tych 10 meczów, Severstal Cherepovets wygrało 7 meczów i przegrało 3 meczów. Drużyna zdobyła 33 goli i straciła 29 goli.

HC Łada Togliatti przegląd

Na tej stronie możesz zobaczyć statystyki wszystkich meczów hokejowych 10, w których uczestniczył HC Łada Togliatti. Drużyna wygrała mecze 5 i przegrała mecze 5 w tych meczach. Według ich wyników brakuje im w średnio 2.7 goli na mecz i 2.4 goli. Całkowita średnia liczba goli zdobytych i straconych przez klub wynosi 5.1. HC Łada Togliatti strzeliło 24 goli i straciło 27.

Przepowiednie meczów

Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych Severstal Cherepovets i HC Łada Togliatti przewidzieliśmy, że 1x2 - Z1 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu. Dlatego nasz obliczony współczynnik dla tego wyniku to 1.496, jeśli zakład wygrywa.

23/11/2025

Severstal Cherepovets

09:00

HC Łada Togliatti

Bet:1x2 - Z1

Kursy:1.50

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 23.11.2025 18:42